Medamet Hakkında

Medamet olarak 2020 yılında PCR test kitleri üretimi ile Ankara’da sektöre giriş yaptık. Sektördeki sanayi şirketleri, klinikler, hastaneler, araştırma kuruluşları ve bilim camiası ile yakın ilişkiler içindeyiz.

Sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek medikal teknolojileri insan sağlığına fayda sağlayacak doğrultuda geliştiriyor, Ar-Ge çalışmalarımızı destekliyor, ürünlerimizi kaliteli ve laboratuvar ortamında üretip sağlık sektörü çalışanlarının hizmetine sunuyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını en kaliteli ürünlerle en hızlı şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını takip ederek müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentileri doğrultusunda y
üksek kalite ve hizmet güvenilirliği sunuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, insan sağlığını korumayı ve tedaviye destek vermeyi amaçlayan uluslararası standartlarda ürünleri pazara sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlarken çevreye ve topluma saygı duyar ve sağlık sektörünün beklentilerini karşılayacak ürünler üretiriz.

Destekli, deneyimli ve eğitimli kadromuzla, ileri teknoloji ürünlerimizi, müşterimiz olan tüm sağlık kuruluşlarına ve fayda sağlayacak tüm kuruluşlara mükemmel hizmet kalitesiyle sunmayı hedefliyoruz.

Ürün yelpazesini, hizmet kalitesini geliştirerek, pazar ihtiyaçlarına yönelik ürünleri uygun maliyetle üreterek ve kârlı bir şekilde pazara sunarak her geçen gün büyüyoruz.
Böylece kısa sürede her konuda uzmanlaşmış lider medikal firmalardan biri haline geldik.

Medamet olarak 2020 yılında PCR test kitleri üretimi ile Ankara’da sektöre giriş yaptık.

Etiketler :